تخفیف ویژه

محصولات پرفروش

خبرنامه

نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت کاهش یافت ! مجمعه گل های آپارتمانی 5 مشاهده عکس بزرگتر

مجموعه گل های آپارتمانی 5

مجموعه گیاهان آپارتمانی

G616

جدید

تحویل 3 ساعته

185,000 تومان

195,000 تومان

-10,000 تومان

مشخصات

نام محصولمجموعه گیاهان آپارتمانی
اندازهارتفاع 37cm طول 30cm
مدت زمان تحویلحداکثر 3 ساعت پس از سفارش
گلدانچوبی
سایزمتوسط

توضیحات

نگهداری گل و گیاه در منزل از کاهش استرس تا پیشگیری از سرماخوردگی در زمره ی فواید این گیاهان میباشد.

اگر می خواهید خوابتان به آرامی رویاهای کودکی تان باشد  گیاهان سبز را فراموش نکنید. نتایج به دست آمده از تحقیقات ثابت کرده است وجود گل ها خصوصاً گیاهانی با برگ های سبز تیره و مقاوم کمک قابل توجهی به بهبود وضعیت خواب در انسان می کند. به طوریکه آن عده از افراد که کنار تخت خواب خود همواره گلدانی از گل می گذارند کمتر از دیگران دچار کابوس های شبانه می شوند.

همه ی ما می دانیم زندگی ماشینی و استفاده از انواع آلاینده های شیمیایی هوای  پیرامون ما را سنگین و ناسالم کرده است و به همین علت در دهه ی اخیر استفاده از دستگاه های بخور در منزل بسیاری افراد خصوصاً آنها که در مناطق خشک زندگی می کنند رواج پیدا کرده است.اما آیا هیچ می دانستید اگر شما در هر یک از اتاق های منزل خود گیاهی نگه دارید به سادگی به مشکل خشکی هوا پیروز میشوید و دیگر نیازی به دستگاه های رطوبت ساز پیدا نمی کنید؟

براساس گزارش های آمده افرادی که در منزل خود گیاهان بیشتری نگه داری می کنند کمتر دچار حمله  های عصبی می شوند. آرام و عمیق تر نفس می کشند و حتی معمولاً کمتر دچار افزایش فشار خون می شوند.

نقد و بررسی کاربران

e-gol 1395-12-21

سارا ایزدی

بله شما میتونید گلهای داخل باکس رو خودتون انتخاب کنید.
تحویل 3 ساعته است شما هر زمانی که سفارشتونو ثبت کنید 3 ساعت بعد به دستتون میرسه

    sara izadi 1395-12-21

    kharid

    boxesho kheili doost daram vali mishe golasho khodam entekhab konam baram bezanid?soale dg ham inke emruz sefaresh bedam b dastam mirese?